پنج شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۶
جدیدترین شعرها و مطالب:
خانه » معرفی کتاب » معرفی چند کتاب خوب و مفید
روابط فضایی
روابط فضایی

معرفی چند کتاب خوب و مفید

به نام خدا

 کتاب هایی که تصویرجلد آنها را مشاهده می کنید از انتشارات بهتا پژوهش می باشند.کتابهای دقت، روابط فضایی، و تصاویرپنهان، با هدف تقویت ادراک دیداری تهیه و چاپ شده اند. منظور  از تقویت ادراک دیداری آن است که کودک در نوشت بتواند به دقت کلمات را ببیند، در نوشتن به جهت، مکان و تعداد نقاط، دندانه ها و سرکش ها توجه نماید و در ریاضیات شکل ها را  به درستی بشمارد. در محاسبات اعداد  را جا نیندازد. به علامت ها اهمیت دهد و مسأله ها را به خوبی درک کند. با استفاده از  این کتاب ها توسط کودکان، تأثیر فوق العاده ای بر توانایی های کودکان خواهد داشت. برای خرید این کتاب ها می توانید با شماره  ی 09380431611 تماس بگیرید تا کتاب ها در اختیارتان قرار گیرد.

دقتدقت

تقویت ادرا ک دیداری
تقویت ادرا ک دیداری

تقویت ادرا ک دیداری

 

معماهای کبریتی

معماهای کبریتی

کودکیار  دیکته کتابی است همراه  با آموزش الفبا از طریق شعر که برای کار در کلاس های پایه ی اول خیلی به کار آموزگارمی آید. در این کتاب انواع دیکته ها ( دیکته ی الگو یابی، دیکته ی تصویریف دیکته ی تشخیصی و….)، فعالیت هایی که برای پرورش خواندن کودک مفید است، املاهای روزانه که از درس 5 به بعد قالب داستان به خود می گیرد و…را مطالعه خواهید کرد.

Untitled-154

کتاب  کار علوم چهارم ابتدایی تألیف علی خلقتی نیز می تواند مکمل کتاب درسی علوم باشد. این کتاب شامل تعدادی تمرین ها، فعالیت ها، پرسش های هدفداری در رابطه با درس علوم می باشد.

کتاب کار علوم چهارم دبستان

 

 

درباره ی مهری طهماسبی دهکردی

به نام خداوند جان آفرین حکیم سخن در زبان آفرین دوستان خوبم سلام.به وب سایت ترانه های کودکان خوش آمدید. من مهری طهماسبی دهکردی،آموزگار بازنشسته ساکن اصفهان هستم.25 سال در آموزش و پرورش خدمت کردم.آخرین مدرک تحصیلی من کارشناسی علوم تربیتی با گرایش کودکان استثنایی است.از سال 1385 که بازنشسته شدم، برای کودکان و نوجوانان شعر و داستان نوشتم.ابتدا در وبلاگم به نشانی http://taranehaykoodakan.blogfa.com/ می نوشتم ولی چندسالی است که در این وب سایت به کارم ادامه می دهم.تمام شعرها و داستان ها سروده و نوشته های خودم هستند به جز آنهایی که نام شاعر یا نویسنده و منبع دیگری ذکر گردیده است.امیدوارم با نوشتن شعر و داستا ن و مطالب دیگر بتوانم خدمتی به کودکان و نوجوانان که آینده سازان کشورمان هستند،انجام بدهم.با آرزوی موفقیت برای هموطنان عزیز و تمام خوانندگان وب سایت ترانه های کودکان..مطالب این بلاگ دست نوشته های شخصی هستند. استفاده از آن ها بدون اطلاع نویسنده و بدون ذکر منبع، غیر اخلاقی است. *این سایت درستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.* ایمیل: ***** info@tkoodakan.net ******************** mehri_t127@yahoo.com ******************** شماره همراه مدیر وبلاگ: 09380431611 ****************************** ارتباط با ما در تلگرام: 09362904006 کانال تلگرام ما:tkoodakan@ لینک جوین تلگرام ما: https://telegram.me/joinchat/CuvhZz4W5A9TG5rOneTEJA

همچنین ببینید

پیش از بستن چمدان(معرفی کتاب)

رمان نوجوان عنوان: پیش از بستن چمدان نویسنده: مینو کریم زاده ویراستار: شراره وظیفه شناس …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *